سخن رئیس‌جمهور
صنعتکاران، دولت و جامعه را مثلث نجیبه‌ی ثبات و رفاه افغانستان می‌دانیم. رکن عمده این مثلث، صنعتکاران افغانستان است؛ چون مملکتی که تولیدکننده نباشد، مملکت نیست. صنعتکار ما، یک رکن اصلی پایگاه تمام دیدگاه‌های اقتصادی و پالیسی‌های اقتصادی ماست.

خبرها

کابینه طرح‌های مقرره تحصیلات عالی بالاتر از لیسانس و مقرره تعلیمات غیرحضوری را تصویب نمود
۳۱ سنبله ۱۳۹۷

در جلسه کابینه به ریاست رئیس‌جمهور محمداشرف غنی، طرح‌ بازنگری‌‌شده مقرره تحصیلات عالی فوق لیسانس (ماستری و دکتورا) و طرح مقرره تعلیمات غیرحضوری در پرنسیپ تأیید شد.

برنامه اجماع ملی زنان افغانستان برای صلح در ولایت خوست دایر گردید
۲۸ سنبله ۱۳۹۷

برنامه اجماع ملی زنان افغانستان برای صلح در ولایت خوست با حضور والی این ولایت، وزیر اطلاعات و فرهنگ، مشاورین خانم اول و برخی اعضای شورای عالی صلح، با اشتراک زنان خوست و فعالین مدنی تدویر شد.

۸ مورد تدارکاتی در کمیسیون تدارکات ملی منظور شد
۲۴ سنبله ۱۳۹۷

در یکصد و شصت و سومین جلسه هفته‌وار کمیسیون تدارکات ملی به ریاست رئیس‌جمهور محمداشرف غنی پس از بررسی ۱۰ مورد تدارکاتی، ۸ مورد آن به ارزش بیش از ۸۲۱ میلیون افغانی منظور شد.

برنامه اجماع ملی زنان افغانستان برای صلح در ولایت لوگر دایر شد
۲۱ سنبله ۱۳۹۷

برنامه اجماع ملی زنان افغانستان برای صلح در ولایت لوگر با حضور والی این ولایت، مشاورین خانم اول و برخی اعضای شورای عالی صلح، با اشتراک زنان لوگر و فعالین مدنی تدویر شد.

کابینه طرح قوانین معدن، شاروالی‌ها، شرکت‌های دولتی و ۴ قانون دیگر را تأیید کرد
۱۴ سنبله ۱۳۹۷

در نشست فوق‌‌العاده کابینه به ریاست رئیس‌جمهور محمداشرف غنی طرح‌ قوانین معدن، شاروالی‌ها، شرکت‌های دولتی، زون‌های خاص اقتصادی، و مشارکت عامه و خصوصی تأیید شد.

برنامه اجماع ملی زنان افغان برای صلح در ولایت پروان تدویر یافت
۱۳ سنبله ۱۳۹۷

برنامه اجماع ملی زنان افغان برای صلح با ایجاد هماهنگی از سوی دفتر خانم اول با اشتراک زنان ولایت پروان تدویر یافت.

رئیس‌جمهور غنی، هیئتی را به منظور بررسی تزویر در روند توزیع تذکره تعیین کرد
۱۳ سنبله ۱۳۹۷

بر اساس حکم محمد اشرف غنی رئیس جمهوری اسلامی افغانستان به منظور بررسی همه‌جانبه چگونگی تزویر در پروسه توزیع تذکره‌های تابعیت از سال ۱۳۹۶ تا سال ۱۳۹۷، هیئت باصلاحیتی تحت ریاست اداره لوی‌څارنوالی، تعیین گردید.