سخن رئیس‌جمهور
تعهد ما این است که صلح را تامین می‌کنیم و جلو هر نوع فاجعه احتمالی و همپاشی را می‌گیریم اما ارزش‌هایی وجود دارد که غیر قابل بحث است، مثلا وحدت ملی، حاکمیت ملی، تمامیت ارضی، دولت مرکزی قوی و کارا و حقوق اساسی اتباع کشور.

خبرها

حکم رئیس جمهوری اسلامی افغانستان در مورد تقرر رئیس عمومی اداره هوانوردی ملکی
۳۰ دلو ۱۳۹۷

به اساس پیشنهاد وزارت محترم ترانسپورت و حکم مقام عالی ریاست جمهوری، تقرر محترم داکتر محمد قاسم وفایی‌زاده در بست مافوق رتبه به حیث رئیس عمومی اداره هوانوردی ملکی منظور است.

۲۶ مورد تدارکاتی به ارزش بیش از ۶٫۳ میلیارد افغانی در کمیسیون تدارکات ملی منظور شد
۲۹ دلو ۱۳۹۷

در یکصد و هفتاد و نهمین جلسه هفته‌وار کمیسیون تدارکات ملی به ریاست رئیس‌جمهور محمداشرف غنی، پس از بررسی ۲۹ مورد تدارکاتی، ۲۶ مورد به ارزش بیش از ۶٫۳ میلیارد افغانی منظور شد.

اطلاعیه مربوط به معرفی کاندیدان عضویت در کمیسیون‌های انتخاباتی و روسای دارالانشای کمیسیون‌ها
۲۵ دلو ۱۳۹۷

احتراماً به اطلاع رسانیده می‌شود که احزاب محترم سیاسی راجسترشده در وزارت عدلیه، یک یک تن؛ و نهادهای جامعه مدنی مرتبط به انتخابات پانزده تن که حداقل پنج تن آن را زنان تشکیل دهند،...

جلسه هماهنگی اولویت‌های پلان سالانه سال مالی ۱۳۹۸ برگزار شد
۱۷ دلو ۱۳۹۷

برنامه یک‌روزه با موضوع اولویت‌های پلان سال مالی ۱۳۹۸ وزارت‌ها و ادارات، از جانب معاونیت پالیسی، نظارت و بررسی ریاست عمومی دفتر مقام عالی ریاست جمهوری با اشتراک رؤسای پلان و پالیسی وزارت‌ها و ادارات برگزار گردید.

منظوری ۴۸ مورد تدارکاتی به ارزش بیش از ۱۱٫۸ میلیارد افغانی در کمیسیون تدارکات ملی
۱۴ دلو ۱۳۹۷

یکصد و هفتاد و هشتمین جلسه هفته‌وار کمیسیون تدارکات ملی تحت ریاست رئیس‌جمهور محمد اشرف غنی برگزار گردید و از ۵۰ مورد تدارکاتی مورد بررسی، ۴۸ مورد آن به ارزش بیش از ۱۱.۸ میلیارد افغانی منظور شد.

نشست مشترک هیئت مذاکره‌کننده صلح با نمایندگان زنان جامعه مدنی تدویر یافت
۱۱ دلو ۱۳۹۷

هیئت مذاکره‌کننده صلح امروز با تعدادی از زنان به شمول نمایندگان نهادهای جامعه مدنی دیدار کرد.

وزارت مبارزه علیه مواد مخدر با وزارت امور داخله ادغام می‌گردد
۰۷ دلو ۱۳۹۷

طبق فرمان رئيس جمهوری اسلامی افغانستان به منظور تحقق به‌موقع و مؤثر اهداف و اولویت‌های جمهوری اسلامی افغانستان وزارت مبارزه علیه مواد مخدر با وزارت امور داخله ادغام می‌گردد.