سخن رئیس‌جمهور
ما، اکثریت مردم افغانستان، به صورت مشتاقانه دیدگاهی را دنبال می‌کنیم تا بتوانیم نهادهای نظام جمهوری اسلامی‌ خود را بسازیم؛ از صلح، وحدت و همبستگی ملی در داخل کشور برخوردار شویم و به عنوان محور اتصال منطقه‌یی، مرکز آموزش‌های اسلامی، چهارراه آسیا و بستری برای همکاری‌های منطقه‌یی و جهانی عمل کنیم

خبرها

مرکز ثبت و بررسی شکایات شهروندان، در ارگ ایجاد گردید
۲۳ اسد ۱۳۹۸

بر اساس هدایت محمد اشرف غنی رئیس جمهوری اسلامی افغانستان بخاطر ایجاد سهولت در دریافت و بررسی شکایات، نظریات و پیشنهادات شهروندان، مرکز ثبت و بررسی شکایات شهروندان کشور از طریق تیلفون، در ارگ ایجاد شد.

۲۱ مورد تدارکاتی به ارزش بیش از ۱.۱ میلیارد افغانی در کمیسیون تدارکات ملی منظور شد
۲۳ سرطان ۱۳۹۸

در یکصد و نود و چهارمین جلسه هفته‌وار کمیسیون تدارکات ملی به ریاست رئیس‌جمهور غنی، ۲۱ مورد تدارکاتی به ارزش بیش از ۱.۱ میلیارد افغانی منظور شد.

داکتر فیض‌الله کاکړ رئیس جدید ریاست عمومی دفتر مقام عالی ریاست جمهوری رسماً به کارش آغاز نمود
۱۸ سرطان ۱۳۹۸

داکتر فیض‌الله کاکړ رئیس جدید ریاست عمومی دفتر مقام عالی ریاست جمهوری، رسماً به کارش آغاز نمود.

کابینه طرح طرزالعمل امتحانات کانکور پوهنتون‌ها و مؤسسات تحصیلات عالی خصوصی را تصویب نمود
۱۸ سرطان ۱۳۹۸

در نشست کابینه به ریاست رئیس‌جمهور محمداشرف غنی، طرح طرزالعمل اخذ امتحان کانکور پوهنتون‌ها و مؤسسات تحصیلات عالی خصوصی در پرنسیپ تصویب شد.

خریداری بیش از ۱۷ هزار دستگاه بایومتریک برای انتخابات در کمیسیون تدارکات ملی منظور شد
۱۱ سرطان ۱۳۹۸

یکصد و نود و دومین نشست کمیسیون تدارکات ملی به منظور تهیه دستگاه بایومتریک برای کمیسیون مستقل انتخابات به گونه فوق‌العاده به ریاست رئیس‌جمهور غنی، برگزار شد.

منظوری ۱۷ مورد تدارکاتی به شمول پروژه اعمار بند آبگردان و حفر کانال جدید در فراه
۰۹ سرطان ۱۳۹۸

در یکصد و نود و یکمین جلسه هفته‌وار کمیسیون تدارکات ملی به ریاست رئیس‌جمهور محمداشرف غنی، ۱۷ مورد تدارکاتی به شمول نان خشک مورد ضرورت وزارت امور داخله، به ارزش بیش از ۲.۳۵ میلیارد افغانی منظور شد.

کتاب دستاوردهای چهار ساله حکومت وحدت ملی نشر شد
۰۵ سرطان ۱۳۹۸

کتاب دستاوردهای حکومت وحدت ملی که در آن دستاوردهای چهارساله حکومت از میزان ۱۳۹۳ الی دلو ۱۳۹۷ گنجانیده شده است، در دو نسخه خلاصه و کامل به دست نشر سپرده شد.