سخن امیرالمؤمنین
نهادهای امنيتی کشور باید در تامین امنيت شهروندان تلاش جدی کرده و اصول امنيتی را جداً مراعات کنند.

دیدار معاون سیاسی ریاست الوزراء با شماری از هموطنان شیعه اسماعیلیه

۰۲ سرطان ۱۴۰۱

محترم مولوی عبدالکبیر معاون سیاسی ریاست الوزراء امارت اسلامی افغانستان دیروز با نمایندگان هموطنان شیعه اسماعیلیه از کابل، بغلان، بامیان، سمنگان و مزار شریف در قصر سپیدار دیدار نمود.

در این دیدار انجینر عبدالقادر، خیرالله رستايی و ملا خدا یار به نمایندگی از دیگران صحبت نمودند.

آنان از حاکمیت امارت اسلامی ابراز خرسندی نمودند و از همکاری همه جانبه شان اطمینان دادند و گفتند که در حاکمیت گذشته و جدید امارت اسلامی از حقوق شان برخوردار بوده و احساس آزادی واقعی می کنند.

آنان ابراز خرسندی نمودند که با برقراری امارت اسلامی گلیم هرگونه تعصب قومی و مذهبی، ظلم و بی‌عدالتی جمع شده است و آنان در سایه امارت اسلامی با اطمینان زندگی می‌کنند.

آنان افزودند که به غیر از شماری محدودی از افراد، تمام مردم در کشور شان زندگی می کنند و از کشور خارج نشده اند. آنها خاطرنشان کردند که قبلاً نیز بدون قید و شرط از امارت اسلامی حمایت نموده اند و اکنون نیز می کنند.

آنها از محترم معاون سیاسی ریاست الوزراء امارت اسلامی افغانستان خواستند که سرک دوشی-بامیان که بخش زیاد آن بازسازی شده، کار احداث بقیه آن نیز آغاز گردد.

در مقابل محترم مولوی عبدالکبیر معاون سیاسی ریاست الوزراء به آنان گفت که افغانستان خانه همه افغان ها است و همه در آن سهیم اند.

وی گفت که امارت اسلامی هرگونه ظلم، تبعیض، استبداد و غصب حقوق دیگران را رد می کند و به عدالت اجتماعی متعهد است.

معاون سیاسی ریاست الوزراء افزود که با حاکمیت امارت اسلامی حلقه مافیایی و جزایر قدرت از میان رفته و یک حکومت در تمام افغانستان حاکم است.

وی اطمینان داد که در خصوص احداث سرک دوشی-بامیان به وزارت فواید عامه هدایات لازم خواهد داد.


اشتراک گذاری