سخن رئیس‌جمهور
هر کسی که یک قدم از طرف واردات به طرف تولید می‌گذارد و زمینه را برای صادرات برابر می‌کند، به سمت ثبات افغانستان یک قدم بزرگ می‌گذارد. صنعت‌کاران نه‌تنها شریک‌های انکشافی حکومت هستند، بلکه شریک‌های ثبات افغانستان نیز می‌باشند.

دیدار محمدشاکر کارگر با شماری از بزرگان، جوانان و متنفذین قوم ځدران ولایت خوست

۲۴ جدی ۱۳۹۹

محمدشاکر کارگر رئیس عمومی دفتر مقام عالی ریاست جمهوری پیش از چاشت امروز چهارشنبه با شماری از بزرگان، جوانان و متنفذین قوم ځدران ولایت خوست در ارگ ریاست جمهوری دیدار و گفت‌وگو کرد.

وکیل محمدالدین ځدران رئیس شورای لوی پکتیا و قاضی احمد ببرک‌زی به نمایندگی از حضار حمایت قوم بزرگ ځدران را از نظام کنونی و پروسۀ صلحی که باعزت، باثبات و دوامدار باشد، اعلام داشته دربارۀ مشکلات امنیتی، خدمات صحی، تعلیم و تربیه، اشتغال‌زایی برای جوانان و دیگر مشکلات مردم ولایت خوست صحبت کرده خواستار توجه مقام عالی شدند.

محمدشاکر کارگر رئیس عمومی دفتر مقام عالی ریاست جمهوری با ستایش از حمایت قوم بزرگ ځدران از مردم‌سالاری و پشتیبانی آنان از تداوم دست‌آوردهای 19 سالۀ اخیر گفت که در پیشگاه رهبری حکومت تمام اتباع افغانستان از حقوق برابر برخوردار اند و حکومت خود را ملزم به تامین حقوق برابر و تسهیلات لازم به همۀ شهروندان کشور می‌داند. آقای کارگر وعده سپرد که مسایل و مشکلات مطروحه را با کمال امانت‌داری با جلالت‌مآب رئیس جمهور در میان خواهد گذاشت و تحت هدایات سازندۀ مقام عالی به مشکلات مطروحه رسیدگی خواهد شد.


اشتراک گذاری