سخن رئیس‌جمهور
هدف مردم، دولت، و قشر اقتصادی افغانستان، وصل است؛ ما مردم وصل هستیم نه مردم فصل. ما جدایی نمی‌خواهیم، ما انزوا نمی‌خواهیم، ما ارتباط و همکاری می‌خواهیم. راه لاجورد که باز شده به معنی‌ بسته شدن راه‌های افغانستان در مقابل آسیای جنوبی نیست. راه لاجورد در قدم دوم آسیای جنوبی را به آسیای مرکزی، قفقاز و اروپا وصل می‌کند.

گزارش‌ها

گزارش جلسه کابینه جمهوری اسلامی افغانستان مورخ ۶ جدی ۱۳۹۷
۰۶ جدی ۱۳۹۷

جلالت‌مآب رئیس جمهوری اسلامی افغانستان تأثرات عمیق خویش را در مورد وقوع حملات تروریستی بر اداره حمایت از افراد دارای معلولیت و ورثه شهدای افغانستان و وزارت فواید عامه ابراز داشته و این عمل را غیرانسانی و غیراسلامی شمرد.

گزارش جلسه کابینه جمهوری اسلامی افغانستان مورخ ۲۷ قوس ۱۳۹۷
۲۷ قوس ۱۳۹۷

جلسه کابینه جمهوری اسلامی افغانستان با تلاوت آيات متبرکه كلام الله مجيد، به ریاست جلالت‌مآب محمداشرف غنی رئیس جمهوری اسلامي افغانستان قبل از ظهر امروز در ارگ ریاست جمهوری دایر شد.

گزارش جلسه کابینه جمهوری اسلامی افغانستان مورخ ۱۴ قوس ۱۳۹۷
۱۴ قوس ۱۳۹۷

جلسه کابینه جمهوری اسلامی افغانستان با تلاوت آيات متبرکه كلام‌الله مجيد به ریاست جلالت‌مآب محمداشرف غنی رئیس جمهوری اسلامي افغانستان قبل از ظهر روز ۱۴ قوس ۱۳۹۷ در ارگ ریاست جمهوری دایر شد.

گزارش جلسه کابینه جمهوری اسلامی افغانستان مورخ ۱ قوس سال ۱۳۹۷
۰۱ قوس ۱۳۹۷

جلالت‌مآب‌ از علمای کرام و امامان مساجد تقاضا به عمل آورد تا در پرتو ارزش‌های اسلامی، این عمل شنیع و نفرت‌انگیز دشمنان دین و وطن ما را در خطبه‌ها و سخنرانی‌های‌شان تحریم نموده و زشتی این گونه اعمال غیر اسلامی را تشریح و توضیح نمایند.

گزارش جلسه کابینه جمهوری اسلامی افغانستان مورخ ۱۶ عقرب ۱۳۹۷
۱۶ عقرب ۱۳۹۷

ابتدا جلالت‌مآب رئیس جمهوری اسلامی افغانستان درباره آتش‌سوزی زیانبار که شام روز پنجشنبه در مارکیت‌های جاده نادر پشتون شهر کابل به وقوع پیوست؛ صحبت نمود و مراتب همدردی خویش را...

گزارش جلسه کابینه جمهوری اسلامی افغانستان مورخ ۲ عقرب سال ۱۳۹۷
۰۲ عقرب ۱۳۹۷

جلالت‌مآب از برگزاری موفقانه انتخابات ولسی‌جرگه در مرکز و ولایات کشور، اشتراک وسیع مردم در این پروسه ملی و سعی و تلاش کاندیدان در بسیج مردم غرض رأی‌دهی؛ ستایش به عمل آورده،...

گزارش جلسه کابینه جمهوری اسلامی افغانستان مورخ ۱۱ میزان سال ۱۳۹۷
۱۱ میزان ۱۳۹۷

طبق اجندا، معین مسلکی وزارت عدلیه طرح قانون تابعیت را به جلسه مطرح نموده، افزودند؛ طرح مذکور پس از تسوید در انستیتوت امور قانون‌گذاری و تحقیقات علمی ـ حقوقی وزارت عدلیه...