راپورونه

د افغانستان اسلامي جمهوریت د کابینې غونډې راپور، ۱۴ کب ۱۳۹۷
۱۵ کب ۱۳۹۷

جلسه کابینه جمهوری اسلامی افغانستان با تلاوت آيات متبرکه كلام‌الله مجيد، به ریاست جلالت‌مآب محمداشرف غنی رئیس جمهوری اسلامي افغانستان قبل از ظهر روز ۱۴ حوت ۱۳۹۷ در ارگ ریاست‌جمهوری دایر شد.

د افغانستان اسلامي جمهوریت د کابینې غونډې راپور، ۴ کب ۱۳۹۷
۰۴ کب ۱۳۹۷

جلسه کابینه جمهوری اسلامی افغانستان با تلاوت آيات متبرکه كلام‌الله مجيد به ریاست جلالت‌مآب محمداشرف غنی رئیس جمهوری اسلامي افغانستان قبل از ظهر روز شنبه مورخ ۴ حوت ۱۳۹۷ در ارگ ریاست جمهوری دایر شد.

د افغانستان اسلامي جمهوریت د کابینې غونډې راپور، ۲۳ سلواغه ۱۳۹۷
۲۳ سلواغه ۱۳۹۷

جلسه اختصاصی فوق‌العاده کابینه جمهوری اسلامی افغانستان به ارتباط تصمیم‌گیری روی تعدیلات در قانون انتخابات با تلاوت آيات متبرکه كلام‌الله مجيد به ریاست جلالت‌مآب محمداشرف غنی رئیس جمهوری اسلامي افغانستان...

د افغانستان اسلامي جمهوریت د کابینې غونډې راپور، ۶ مرغومی ۱۳۹۷
۰۶ مرغومی ۱۳۹۷

جلالت‌مآب رئیس جمهوری اسلامی افغانستان تأثرات عمیق خویش را در مورد وقوع حملات تروریستی بر اداره حمایت از افراد دارای معلولیت و ورثه شهدای افغانستان و وزارت فواید عامه ابراز داشته و این عمل را غیرانسانی و غیراسلامی شمرد.

د افغانستان اسلامي جمهوریت د کابینې غونډې راپور، ۲۷ لېندۍ ۱۳۹۷
۲۷ لیندۍ ۱۳۹۷

جلسه کابینه جمهوری اسلامی افغانستان با تلاوت آيات متبرکه كلام الله مجيد، به ریاست جلالت‌مآب محمداشرف غنی رئیس جمهوری اسلامي افغانستان قبل از ظهر امروز در ارگ ریاست جمهوری دایر شد.

د افغانستان اسلامي جمهوریت د کابینې غونډې راپور، ۱۴ لېندۍ ۱۳۹۷
۱۴ لیندۍ ۱۳۹۷

جلسه کابینه جمهوری اسلامی افغانستان با تلاوت آيات متبرکه كلام‌الله مجيد به ریاست جلالت‌مآب محمداشرف غنی رئیس جمهوری اسلامي افغانستان قبل از ظهر روز ۱۴ قوس ۱۳۹۷ در ارگ ریاست جمهوری دایر شد.

د افغانستان اسلامي جمهوریت د کابینې غونډې راپور، ۱ لېندۍ ۱۳۹۷
۰۱ لیندۍ ۱۳۹۷

جلالت‌مآب‌ از علمای کرام و امامان مساجد تقاضا به عمل آورد تا در پرتو ارزش‌های اسلامی، این عمل شنیع و نفرت‌انگیز دشمنان دین و وطن ما را در خطبه‌ها و سخنرانی‌های‌شان تحریم نموده و زشتی این گونه اعمال غیر اسلامی را تشریح و توضیح نمایند.